HEP YAKIT AL, HEP İNDİRİM KAZAN!

Takımının LUKOIL Kartı ile anlaşmalı istasyonlarımızdan yakıt alan herkes, tüketimine oranla, mahalli tavsiye edilen pompa satış fiyatı üzerinden benzinde anında %6, motorinde ise anında %8’e varan indirimli alışveriş imkanına sahip oluyor! Aynı zamanda tüketicilerimiz, her yakıt alımında indirim oranını katlarken kulübüne de destek olabiliyor! Hadi, siz de istasyonlarımızdan ücretsiz bir şekilde Beşiktaş LUKOIL Card, GS LUKOIL Card, Fenerbahçe LUKOIL Card, Trabzonspor LUKOIL Card, Konyaspor LUKOIL Card, Göztepe LUKOIL Card’larından dilediğinizi alın, avantajları kaçırmayın!

TÜKETİM ORANINA GÖRE İNDİRİM SEVİYELERİ:
  • Taraftar kartlı müşterilerimizin bu geçiş sürecinde herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Yeni uygulamamız otomatik olarak devreye girecektir.
  • Başlangıç olarak müşterilerimiz, Şubat 2017 içerisinde yapmış oldukları taraftar kartlı tüketimlerine göre kampanya dâhilinde seviyelendirilecektir. Daha sonraki dönemlerde aylık tüketimini artıran müşterilerimiz hemen üst seviyeye geçeceklerdir. Aylık yapılacak kontroller ile tüketimi azalmış olan müşterilerimizin seviyesi güncellenecektir.
  • Otogaz ürünü kampanyaya dahil değildir.

Yakıtını hep LUKOIL’den al indirim avantajını katla!!