Genel Müdür Mesajı

1 Ocak 2023 Tarihi itibariyle LUKOIL Türkiye'nin Yeni Genel Müdürü görevine Mihajlo Djurovic atanmıştır.

İktisat ve İşletme bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Rusya ve Sırbistan'da farklı şirketlerde devam eden Djuroviç, son 3 yıldır LUKOIL Georgia'nın Genel Müdürü görevini yürütüyordu. Daha önce LUKOIL Montenegro'da çalışmış olan Mihajlo Djurovic evli ve bir kız ve bir erkek iki çocuk babasıdır.

Yeniden yapılanma sürecini tamamlayan LUKOIL, Türk tüketicisinin de beğenisini kazanan üstün ürün ve hizmet kalitesini lokasyon fark etmeksizin, homojen bir şekilde sunmaya devam etmeyi hedefliyor.

Stratejik geliştirme programımızda SEÇ-S standartlarına ve yakıt kalite güvencesinin sağlanmasına önem verirken, yılda 4 milyondan fazla araca akaryakıt dolumu gerçekleştirdiğimiz ürünün kalitesini yüksek tutmak için ciddi yatırımlar ve araştırmalar yürütüyoruz.

Bayi ilişkilerimizde müşteri odaklı yeni bir işbirliği modeli geliştirmeye ve uygulamaya devam edeceğiz. Tüketiciler, yakıt tasarrufuna önem vermeye başlarken, taleplerinin standartlarını ve beklentilerini de yükselttiler. Bu nedenle ortak projeler kapsamında bayi ilişkilerimizin temelini bu doğrultuda yapılandırıyoruz.

LUKOIL'in bir dünya markası olması, mevcut ve potansiyel bayilerimiz ile iletişimimizin ve temaslarımızın her aşamasında olumlu bir etki yaratmaktadır. Şu anda LUKOIL'in perakende satış ağı, Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, ABD, BDT ve Avrupa ülkeleri gibi dünya çapında 27 ülkede yaklaşık 6.000 istasyondan oluşmaktadır. Her istasyonda, LUKOIL'e özgü yüksek hizmet, çevre ve güvenlik standartlarına sahip çevre dostu ECTO yakıtları sunuyoruz.

Yeni yönetim ekibimiz, LUKOIL'in güvenli ve yüksek kaliteli imajını sürdürmek için bayilerle sorumluluğu paylaşacağı bir dizi yeni projeye imza atıyor olacak.

Şirket'in önümüzdeki dönemdeki ana odak noktası ve hedefi, Türkiye'deki akaryakıt satış hacmini daha da artırmak ve dağıtım kanallarını genişletmektir.